Ingridi m e nxeht se kurr me femra

Shko posht

Super Ingridi m e nxeht se kurr me femra

Mesazh nga Gonna prej Tue Dec 14, 2010 3:18 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/ingridi-300x262.jpg
Ajo e adhuron jetn e nats, por adhuron gjithashtu dhe pak ekzibicionizm.
Po ju rastisi ta shikoni n nj lokal nate Ingrid Gjonin, mos ndaloni t shikoni thjesht look-un e saj gjithnj t kuruar deri n prefeksion, por edhe performancat q jan gjithnj t veanta, edhe kur sht jasht skens. (more)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi