Kim Kardashian dhe Bieber, puthje nga largsia

Shko posht

Super Kim Kardashian dhe Bieber, puthje nga largsia

Mesazh nga Gonna prej Tue Dec 14, 2010 3:20 pm

http://thashethe.me/wp-content/uploads/2010/12/kimi-biber-225x300.jpg
Kim Kardashian mbledh buzt n shenj puthjeje, derisa pozon s bashku Justin Bieber n prapaskenn e Jingle Ball 2010 t organizuar nga Z100 n Madison Square Garden t New Yorkut.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi