Ndahen Efron dhe Vanessa

Shko posht

Super Ndahen Efron dhe Vanessa

Mesazh nga Ditta prej Tue Dec 14, 2010 5:01 pm


Zac Efron dhe Vanessa Hudgens jan ndar pas katr vitesh s bashku, edhe thon se ndarja ishte miqsore, bjn t ditur mediat amerikane.Dyshja, t cilt u takuan n xhirimet e filmave 'High School Musical', kan vendosur ti japin fund lidhjes s tyre katrvjeare, por miq t tyre thon se ata do t mbeten shok t mir."Nuk sht asgj dramatike. Nuk ka nj pal t tret t prfshir n ndarjen e tyre", ka thn nj burim pr E! Online.Nj burim tjetr ka shtuar: "Ata ende bisedojn dhe jan miq. Nuk ka dram. Nuk ka tradhti. Ata vetm jan rritur m shum".

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi