Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Shko poshtė

Super Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 16, 2010 1:08 am

.


Edituar pėr herė tė fundit nga Albii nė Thu Jan 06, 2011 1:02 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 16, 2010 1:15 am

Me t`vertet shume prekse, ishalla per xhenet, njeriu kur degjon raste te tilla, lutet vetem per shendet dhe o Zot mos na provo me raste te tilla !:( Me vjen keq per 1 nane single qe i ka humb femijet e saj, po edhe 1 ane ajo duhet ta ndiej veten krenare 1 aspekt qe e vetme eshte perpjeke ti mbaj dhe ti rris ata femij!

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 16, 2010 1:22 am

,


Edituar pėr herė tė fundit nga Albii nė Thu Jan 06, 2011 1:03 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 16, 2010 1:25 am

sdi qka them tjeter perpos: Zoti i marroft :S

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 16, 2010 9:20 am

O ALLAH tragjedi shumm ALLAHU per Xhenet e Z.Zana Zoti i ndihmoft :(

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga Rreze prej Thu Dec 16, 2010 8:21 pm

Ishalla Zoti ne Xhenet
vertet shum prekse

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pėrcillen nė banesėn e fundit, katėr fėmijėt e tragjedisė sė Sukthit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi