Nje Burr Lind Femije

Shko poshtė

Super Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 16, 2010 1:43 am

Nje Burr Lind FemijeNje transeksual amerikan lajmi mbi shtatzanine e te cilit dominoi per nje kohe mediat, sipas ABC NEWS ka sjelle ne jete nje femije. Lindja e pazakonte ndodhi ne spitalin e Bend, Oregon. Babai/nene lindi 34 vjet me pare si femer por 10 vjet me pare ai i ishte nenshtruar nje operacioni ne gjoks, nderkoh ai/ajo kishte ndjekur nje terapi me testosteron, hormonin mashkullor, por mitra dhe vezet nuk i ishin hequr. Sipas gjendjes civile ai jeton si burre se bashku me gruan e tij Nancy e cila nuk mund te linde femijehehehehhehe Heeeeeeeeee Bre No... vetem edhe ajo po ju mungon heheheh
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga GentleMan prej Thu Dec 16, 2010 9:27 am

po albii, kjo eshte e vertet sepse ky burr me par kishte ber operacione per ndryshimin e organeve.. ndersa tani i“ka organet dhe qelizat e nje gjinije femrore dhe eka mundesin per shtatzani..

kshtu qe i uroj lindje te shendosh haha

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 16, 2010 10:22 am

hhehehehehe Jo more Lord lexova tash se d'ytin femij e kish lind ky far perversi,edhe nje tjeter kish ,mase ndodhi edhe kjo te mashkujt kaja No...ska mbet ma sen te burri hehehehehe
Mire kane then '' Bota me RRota '' po rotullohet bota
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 16, 2010 11:25 am

Kuuuu sat jetojna qkas kena me ndegjuu

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 16, 2010 11:55 am

Aiiii Gona me pa e kish mundu shum shtatzania ,ne shpirt mu dhimbt ,korrizin ma ka keput nga gjunahi hehehehheehhe kukuu
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Gonna prej Thu Dec 16, 2010 12:51 pm

hahahhahahaa pernime lajm ma trondits skom ni aa

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Manjolla-E prej Thu Dec 16, 2010 1:31 pm

ouu gjithqka ndodh , kjo me duket teper lool
avatar
Manjolla-E
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 397
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 15/12/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 23, 2010 12:53 pm

Manjolla s'eshte moj tepert dojn mu be te barabart ,e dhe kto duhet me barazu tash ,qe mos as femrat skan mu anku ne asgje ,se me heret thojshin eeeeeee na Nena jena qe ju smujtni ate kurr ,qeee baba /nen u be i dy femive :shuj:
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 23, 2010 12:55 pm

Ehh bre no kshyrja Musteqet e knej barkun e limon po qe spo i shkon per ftyre heheheeeh hiq ,Zot Kontribo ku duhet
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Rreze prej Thu Dec 23, 2010 7:12 pm

Gonna shkruajti:Kuuuu sat jetojna qkas kena me ndegjuu

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga ditush prej Thu Dec 23, 2010 9:28 pm

LeZ'zE shkruajti:
Gonna shkruajti:Kuuuu sat jetojna qkas kena me ndegjuu


Krejtt bota po rrotullohet mrapshtt ncncnncnc hahahahhahah

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nje Burr Lind Femije

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi