Fillon shitja e Google Nexus S

Shko posht

Super Fillon shitja e Google Nexus S

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 16, 2010 10:40 pmModeli m i ri i telefonit i cili e mban emrin e kompanis Google, Nexus S prej sot do t paraqitet n tregun amerikan, ndrsa n at britanik, prej 20 dhjetorit.

Nexus S sht telefoni i dyt me radh i brenduar me emrin e gjigantit t krkimit n internet, pas modelit paraprak - Nexus One, i cili posedon ekran AMOLED WVGA, t ndjeshm n prekje, me madhsi prej 4 insh dhe rezolucion prej 480 pikselve, ndrsa modeli i telefonit t menur i prodhuar nga Samsung bazohet n versionin e fundit t sistemit operativ Android 2.3 Gingerbread.Prve tjerash, Nexus S sht telefoni i par q ka Android Gingerbread t integruar, ndrsa ky telefon mbshtetet n procesorin me 1GHz, kamer me 5 MP, dhe kamer t prparme VGA pr komunikim me an t videos dhe shum funksione tjera t avancuara.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi