Hiti m i ri n YouTube

Shko posht

Super Hiti m i ri n YouTube

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Dec 17, 2010 4:56 pmMike Tompkins sht shpresa m e re e YouTube, q do t thot se emri i tij do t filloj t dgjohet s shpejti kudo.

Pr m pak se 48 or, kjo video arriti ti tuboj gjysm milion klikime. Knga e Rihannas Only Girl sht prpunuar n versionin pak m ndryshe.

Shpresojm se ky 20 vjear megjithat nuk ka asgj t prbashkt me Justin Bieberin, i cili nga djaloshi simpatik nga YouTube u b ankth pr t gjith personat mbi moshn 14 vjee.

Shikojeni edhe vet hitin m t ri t internetit n t cilin jan shpenzuar or t tra mundi dhe vlersoni vet nse ia ka vlejtur.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi