Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Dec 18, 2010 6:17 pmFiqiri Luli ėshtė fituesi i finales sė madhe tė “Albanians Got Talent” tė transmetuar drejtpėrdrejt nė Top Channel mbrėmjen e sė premtes.

Pas njė mbrėmjeje plot emocione e njė gare tė fortė mes konkurentėve, publiku nga shtėpia vendosi me anė tė mesazheve telefonike se ēmimi i madh prej 20 mijė eurosh i takonte Fiqiri Lulit.

Ky ishte edicioni i parė i “Albanians Got Talent” ku morėn pjesė dhjetra konkurentė nga tė gjitha moshat dhe trevat shqiptare, te cilet lėvruan talentin e tyre para publikut nė zhanrin pėrkatės tė zgjedhur nga vetė ata.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fiqiri Luli, “mbreti” i “Albanians Got Talent”

Mesazh nga Zyma prej Sat Dec 18, 2010 6:37 pm

Mbrem ky djal dhe kjo vaajz kan bere mrekulli mrekullii

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi