Dha dorheqje pasi shkeli dordolecin

Shko posht

Super Dha dorheqje pasi shkeli dordolecin

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Dec 18, 2010 9:20 pmStudentt e xhiruan shoferin e autobusit i cili mizorisht shkeli n rrug nj dordolec prej bore dhe videon e publikuan n YouTube. Shoferi pas publikimit t videos u detyrua t jepte dorheqje.

N fakt ai dha dorheqje pasi n video shihet duke vozitur n ann e gabuar t rrugs duke e rrafshuar dordolecin pr toke. Incidentin e xhiruan studentt e konviktit Urban n Institutin e Illinoisit, t cilt kishin punuar dordolecin prej bore n mes t rrugs pr t par reagimin e shoferve.

N video shihet nj automobil i cili me shkathtsi kalon pengesn n rrug, ndrsa n ann tjetr vjen nj autobus i cili e godet direkt dordolecin.N video dgjohen edhe studentt q vdesin s qeshuri. Videoja sht publikuar n internet m 4 dhjetor, ndrsa e kan titulluar Shoferi i mendur vret brutalisht dordolecin.

Pas publikimit t videos shoferit nuk i kishte mbetur rrug tjetr prve se t jepte dorheqje

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi