Tadic viziton Tirann n shkurt

Shko posht

Super Tadic viziton Tirann n shkurt

Mesazh nga Zyma prej Sun Dec 19, 2010 9:55 pm
Presidenti serb Boris Tadic do t vizitoj Tirann n shkurt t
vitit t ardhshm, raportoi t dieln e prditshmja Albanian Daily News.
Vizita sht konfirmuar nga presidenti serb pas takimit me zvendskryeministrin shqiptar Ilir Meta n Beograd.
Burime t besueshme i than gazets se muaj shkurt sht diskutuar si
koha eventuale e vizits gjat nj takim t shkurtr midis presidentit
t Shqipris, Bamir Topi dhe presidentin serb Boris Tadic, n nj takim
t OSBE-s q u mbajt n Astana t Kazakistanit n dhjetor t ktij
viti.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi