Zgjedhjet vendore, LSI n koalicion me PD

Shko posht

Super Zgjedhjet vendore, LSI n koalicion me PD

Mesazh nga Zyma prej Sun Dec 19, 2010 9:56 pm

Lvizja Socialiste pr Integrim do t jet n koalicion me
Partin Demokratike n zgjedhjet vendore t majit 2011- deklaroi
nnkryetari i LSI-s Edmond Haxhinasto, n punimet e Kongresit Zgjedhor
t LSI-s n Elbasan.
Haxhinasto shprehu bindjen se kto
zgjedhje do t jen shum t rndsishme pr strukturat e LSI-s s
Elbasanit dhe se ato zhvillohen n prputhje me krkesat statuore t
LSI-s.
LSI e Elbasanit ka nj ambicie serioze pr t arritur nj rezultat
t lart n zgjedhjet e ardhshme vendore, tha Haxhinasto, ndrsa shtoi
se "kto zgjedhje jan nj moment shum i rndsishm i puns
organizative pr tu prgatitur pr zgjedhjet e ardhshme vendore.
Duke theksuar se n Elbasan LSI ka pasur nj rezultat n rritje,
Haxhinasto shprehu bindjen se "rezultate akoma m t larta do t arrihen
n zgjedhjet e majit 2011.
"LSI sht n momentin e vlersimit t do njsie administrative dhe
sigurisht sht br e qart se LSI do t jet n koalicion me PD, tha
ai.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi