Iku nga policia me parashut

Shko posht

Super Iku nga policia me parashut

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Dec 20, 2010 2:32 amParashutisti Steve Jester vendosi q pr knaqsi t krcej nga ura Bixby e cila gjendet njzet kilometra larg Carmelas n Kaliforni, por kur po bnte gati parashutn papritmas u afrua policia me nj makin patrulluese

Njri prej dy policve doli nga automobili dhe e pyeti Jesterin se far po bnte, ndrsa parashutisti u prpoq tia spjegonte se pse po qndront n skaj t urs.

Se mos t sht mbushur mendja t krcesh, i tha polici dhe shtoi se ai sht i arrestuar. Steve Jester vetm ia ktheu shpinn duke i thn se sht von pr ti ndryshuar planet. Pasi tashm qenkam i arrestuar M vjen keq. M duhet ta bj, me kto fjal Steve Jester krceu nga ura dhe ngadal me parashut fluturoi 85 metra aq sa e ndanin nga plazhi.

Tr kt ngjarje e xhiroi shoku i tij i cili n film shtoi edhe muzikn e kngs I Fought the Law t rock grupit Green Day dhe e postoi n YouTube.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi