Dafina pėrleshet me Xhulije Nurėn?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dafina pėrleshet me Xhulije Nurėn?

Mesazh nga Daffina prej Mon Dec 20, 2010 9:40 am

Dafina Zeqiri ėshtė bėrė sė fundmi pjesė e njė skandali mediatik, pasi flitet se ėshtė pėrleshur me modelen dhe pornoyllin shqiptar, Xhulije Nurėn.
Skandali sipas mediave shqiptare thuhet tė ketė ndodhur pėr shkak tė tashmė siē besohet ‘ish’-tė dashurit tė Dafinės, Krenarit, i cili ka pėrfunduar nė dorė tė Xhulije Nurės.

Dafina e mėsoi kėtė ndodhi nga miqtė e saj dhe me t’u takuar me Xhulije Nurėn nė Monaco, fillimisht pasi zhvilloi konfliktin verbal edhe u pėrlesh me ‘kundėrshtaren’.
Skandalin Dafina e mohoi pėr Panorama Plus, duke thėnė: “Ajo foto ėshtė njė e kaluar e Krenarit dhe nuk komentoj pėr tė kaluarat e dikujt, sepse jetoj pėr sot dhe pėr tė ardhmen. Xhulije Nura? Nuk mė vjen shumė keq, por as qė e njoh kėtė vajzė. Kam dėgjuar pėr tė si ēdo njeri tjetėr nė Kosovė, nėpėrmjet videove dhe fotove tė saj dhe asgjė tjetėr nuk mund tė shtoj”.

Xhulije Nura fitoi famė pas lansimit tė vidoeve dhe fotove tė saj pornografike nė internet.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi