Rusi:---vret shokun, pergatit ravioli me mishin per komshinjt.

Shko posht

Super Rusi:---vret shokun, pergatit ravioli me mishin per komshinjt.

Mesazh nga Albii prej Tue Dec 21, 2010 11:47 pm

Ne nje rajon te larget te Siberis jugore nje i dehur vrau shokun e tij me nje shishe ne kok dhe pjeset e trupit i perdori per te gatuar ravioli.
Ky "krim" i kushtoj 14 vjet burg me nje regjim te fort.
Rasti i ri per kanibalizem ndodhi ne Buriazia.
Me ndihmen e nje shoku tjeter(Serghei Cupishev, qe u denua me 2 vjet per bashkepunim) Bubeiev preu cope cope shokun.
Arriti te shiste nje sasi te madhe te trupit te komshinjt, duke thene se ishte mish kali.
Pastaj me pjeset me te buta vendosi te pergatiste pelmeni(versioni siberian i ravioli qe jane te mbushura me mish,qep dhe piper).
Ne Rusi nuk jan raste te rralla keto per kanibalizem; vetem 1 muaj perpara 2 vellezer mbyten nje shok dhe hengren zemren dhe melcine per dark.
Rajoni i Roston mbahet si zona me e tmerrshme e te gjitha koherave per kanibalizem: mesuesi i nje shkolle fillore Andrei Shikatilo, u vra ne vitin 1994 sepse kishte ngrene 52 viktima nga viti 1978 deri ne 1991
avatar
Albii
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi