74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Shko poshtė

Super 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Albii prej Tue Dec 21, 2010 11:55 pm

74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!


Marianne, njė grua 74 vjeēe nga rrethina e Zürichut publikoi para pak kohėsh njė shpallje tė kėtill: “Para vdekjes kėrkoj njė mashkull, tė pashėm, me moshė ndėrmjet 20 e 30 vjeēare, pėr tė mė dėrguar edhe njė herė nė lartėsi qiellore”. Dhe, ka shtuar se kjo do tė shpaguhet majmė!
Marianne ka vendosur disa kėrkesa. Djalosh simpatik, me moshė madhore, por jo mbi 30 vjeē. Duhet tė jetė shtetas i Zvicrės, i qėndrueshėm, me aftėsi tė ēelikta. Do tė ishte mirė tė jetė i pamartuar, kurse nė rast se ėshtė i martuar, atėherė nevojitet ta sjellė edhe vėrtetimin e bashkėshortes apo mikes aktuale tė tij se ajo pajtohet me veprimin qė do ta bėjė burri pėrkatėsisht miku i saj.
Marianne kėrkon edhe dėshmi mjekėsore se kandidati ėshtė i shėndoshė dhe nuk vuan nga asnjė sėmundje, ndonėse ka shtuar me cinizėm se bėhet fjalė vetėm pėr kėrkesė parimore, pasi pėr tė kjo nuk ka edhe aq rėndėsi tė madhe.
Kontrata pėrmban edhe nenin qė kandidati i pėrzgjedhur duhet tė kėnaqet nė atė masė sa “rezultatet e punės sė tij duhet tė jenė qartė tė dukshme”, ndėrsa ajo vet do tė pėrpiqet nė masėn mė tė madhe tė mundshme gjatė seksit.
Po shpėrblimi? Vetėm pėr njė natė pasiononte kandidati i pėrzgjedhur do tė fitojė si dhuratė njė shtėpi malore ekskluzive ė vlefshme rreth 4 milionė euro, kurse pas vdekjes sė saj mashkulli, i cili pėr tė ka bėrė pėrpjekje vevtėm njė natė, do tė marrė ēdo muaj nga 3 500 euro gjatė tėrė jetės sė tij.
Thuhet se kandidatė ka me bollėk, kurse Marianne e ka ndėrmend qė planin e saj ta realizojė qė sivjet, por pa treguar publikisht se kė e ka pėrzgjedhur.
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Albii prej Tue Dec 21, 2010 11:56 pm

phaaaaaaaaa bre no te ish kan ne kosov kjo shpallje rendi ish bo me klm hahahahahha
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga GentleMan prej Wed Dec 22, 2010 9:26 am

hahahaha shum e fort plaka :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Baussi prej Wed Dec 22, 2010 2:46 pm

Oo Lord shkooo ti e na ben nga nje dhurat krejtve si shenj respekti n'BBC :P :D
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Daffina prej Thu Dec 23, 2010 9:37 am

Ehhė sjon nermal Pashazoten,me te Vertet po them Mozamkeqe jon tranu Krejt Plakat,

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Albii prej Thu Dec 23, 2010 11:59 am

Pse more jan tranu ,e ban qefin ka pare e nuk shkon ne bot tjeter me sy qel me zhig diqkafe hahahaahahahahahhahaha Dafin@
avatar
Albii
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: 74 vjeēarja ofron pasuri tė madhe pėr njė natė seksi!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi