Libr pr Krishtlindje?! Jo dhurat e duhur

Shko posht

Super Libr pr Krishtlindje?! Jo dhurat e duhur

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Dec 26, 2010 3:37 pm

Nj fmij anonim n videon q e ka postuar i ati i tij n YouTube, i veshur me pizhame shihet duke hapur dhuratn e Krishtlindjeve. Pasi shqyen letrn e dhurats zbulon se brenda saj sht nj libr. Bhet kaos.

Fillimisht kontrollon librin me shpres se do t gjej dhuratn e vrtet pasi ende nuk e beson se kjo sht dhurata. Pas ksaj ndryshon disponimin komplet dhe me mosbesim pyet: Libr? Nuk m plqen libri pr Krishtlindje. Kto nuk jan lodra, jan libra. I urrej! Natyrisht prindrit vdesin s qeshuri


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi