Vdesin tre fmij n aksident tragjik n Kruj

Shko posht

Super Vdesin tre fmij n aksident tragjik n Kruj

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Dec 26, 2010 3:44 pmNj aksident tragjik, ku 3 fmije t familjes Kola kan humbur jetn ka ndodhur pak pas mesnats s t shtuns n afrsi t fshatit Borizan t Krujs. Dy automjete jan prplasur me njra tjetrn duke i shkaktuar vdekjen e menjhershme dy motrave dhe vllait t tyre.

Makina me targa Kruje ku udhtonte babai me tre fmijt e tij sht prplasur me nj automjet me targa t huaja q sapo kishte dal nga nj rrug dytsore e fshatit Borizan. Viktimat jan Viola Kola 6 vje, Griselda Kola 12 vje dhe Gerald Kola 9 vje, kurse babai i tyre Anton Kola, rreth 40 vje, ndodhet n gjendje tepr t rnd n spital ushtarak n Tiran, njofton Balkanweb.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi