Peqin, vrasje pran stacionit t trenit

Shko posht

Super Peqin, vrasje pran stacionit t trenit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Dec 26, 2010 3:45 pmNj ngjarje e rnd sht regjistruar t dieln n afrsi t stacionit t trenit n Peqin, ku nj person sht vrar me arm zjarri- raporton Top Channel.

Sipas informacioneve, shtetasi Ali Iba u qllua me arm zjarri brenda ambienteve t nj lokali, ndrsa si pasoj e plagve t marra ai ka humbur jetn.

Forca t shumta policore kan mbrritur n vendngjarje dhe kan nisur hetimet e para pr identifikimin dhe kapjen e autorit t veprs s rnd, q pr momentin mbetet ende misterioz.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi