Shkodr, vritet n grindje banale 51-vjecari

Shko posht

Super Shkodr, vritet n grindje banale 51-vjecari

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 30, 2010 12:36 pmNj 51-vjecar, banor i fshatit Trush t Shkodrs, sht qlluar pr vdekje ditn e sotme, pas nj grindjeje pr motive banale.

Viktima sht prplasur me fjal me nj person tjetr, autorin e krimit, shtetasin Fadil Mehmetaj, per t vendosur se kush duhej t kalonte i pari me makin n urn e fshatit.

Burime nga policia e Shkodrs bjn t ditur se viktima ka qen duke udhtuar me automjetin e tij pr t hyr n fshat, ndrsa nj tjetr makin ku ndodheshin tre persona brenda ka qen duke dal nga fshati dhe jan prballur n urn njkalimshme.

Ktu ka nisur edhe sherri mes palve, ku sipas dshmitarve n fillim jan prdorur fyerje e ofendime dhe m pas nj nga tre personat q ndodhej n makin ka qlluar me arm zjarri shtetasin Sahbah Ramadani, duke i shkaktuar vdekjen.

Pas krimit, mjeti sht larguar me shpejtsi dhe sht gjetur pak m von i braktisur nga policia, e cila ka arrestuar pasdite autorin e krimit, q sht dorzuar kur sht gjendur i rrethuar n shtpin e tij nga forcat e rendit.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi