Vlor, ekzekutohet emigranti i sapokthyer

Shko posht

Super Vlor, ekzekutohet emigranti i sapokthyer

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 30, 2010 12:38 pmNj 42-vjecar, i sapokthyer nga Italia pr t kaluar n vend festn e Vitit t Ri, sht ekzekutuar me arm zjarri n qytetin e Vlors.

Lajmin e bjn t ditur burime policore lokale, sipas t cilave viktima sht shtetasi Haxhi Fejzaj.

Sipas burimeve, ai kishte zbritur nga trageti dhe ishte drejtuar pr n Patos, kur rrugs, n afrsi t fshatit Panaja, sht qlluar me dy plumba.

Burimet shtojn m tej se agjentt e anti-krimit kan mbrritur n vendin e ngjarjes pr t mbledhur provat e mundshme materiale dhe kan nisur hetimet pr zbardhjen e shkaqeve t vrasjes.

Hetimet do t shtrihen mbi viktimn, pr t verifikuar nse ka pasur m par precedent kriminal, apo konflikte.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi