“Di grosen idioten”, mbretėritė e budallaqeve!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super “Di grosen idioten”, mbretėritė e budallaqeve!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 30, 2010 12:43 pmMjaft mė me lajmet e lojėrat e ndyra politike, zgjedhjet, padrejtėsitė dhe varfėrinė. A dėshironi tė qeshni? Ndaluni dhe qeshni me budallaqet e tė tjerėve. Ajo qė mund t’i bie nė mend njeriut vėrtetė ėshtė e pabesueshme! Pėr kėto “aksione” duhet tė keni kėllqe dhe mbrojtjen e perėndisė pa marrė parasysh se cilės fe i takoni. Tė tjerat janė luks.

Kur mendoni se nuk ka njeri mė tė pafat se ju, se vetėm juve ju ndodhin fatkeqėsi bizare, shikojeni kėtė.

Me idetė e tyre tė ēmendura dhe pėrpjekjet idiote tė bėjnė tė qeshni me lot, tė shokojnė dhe u detyrojnė tė i qerasni me fjalėt “Ēfarė budallenjsh!” Kėnaquni! /Telegrafi/
_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi