Bieber dhe Gomez kalojn natn bashk n Miami

Shko posht

Super Bieber dhe Gomez kalojn natn bashk n Miami

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Dec 30, 2010 12:45 pmRomanca e spekuluar mes Justin Bieber dhe Selena Gomez ka filluar t nxehet, pasi q sipas mediave amerikane dy superyjet kan kaluar natn s bashku n nj hotel t Miamit.

Revista Life&Style njofton se pop ylli nuk ishte i vetmuar kur ishte par duke hyr n nj hotel, ndrsa dyshimet u rritn kur krkoi dhom pr dy persona n ora 1 t mngjesit. E gjith kjo ndodhi n hotelin Gansevoort.

As Gomez e as Bieber nuk kan folur pr nj romanc t mundshme mes tyre.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bieber dhe Gomez kalojn natn bashk n Miami

Mesazh nga Ditta prej Thu Dec 30, 2010 6:53 pm

E Adhuroii SeLeeNeen...VeQq Mee Koonn KOKAa eNN LiidhJe : :L :@:@

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi