Swift: Selena Gomez, motra ime

Shko posht

Super Swift: Selena Gomez, motra ime

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 01, 2011 5:01 pmTaylor Swift thot se Selena Gomez sht sikur motra e saj e vogl.
Kngtarja 21 vjeare nuk plqen asgj m shum pos bisedave dhe qndrimit me at q e quan ajo motrn e saj, Selena Gomez.
N rrethin e miqve t mi kam Emma Stone, Selena Gomez e cila sht
si motra ime e vogl, Hayley Williams dhe shoqja ime e ngusht nga
shkolla e mesme, Abigail, u shpreh Swift duke shtuar se agjendat e
ngjeshura nuk mund t parandalojn takimet e tyre.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi