Abramovich blen kngtaren Fergi

Shko posht

Super Abramovich blen kngtaren Fergi

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 01, 2011 5:11 pm


Pronari i klubit t futbollit t Chelsea, miliarderi Roman Abramovich
ka bler kngtaren Fergie, pr t knduar n festn e tij t
fundvitit, raportoi sot e prdishmja britanike The Sun.
Kngtarja e The Black Eyed Peas duhet t argtoj rusin dhe miqt e
tij n viln me vler 58 milion strlina q ka n ishullin St Barts n
Karaibe.

35-vjearja udhtoi me nj avion privat deri n St.Barts, e shoqruar prej t dashurit t saj aktor, Josh Duhamel.

44-vjeari Abramovich do t shpenzoj me miliona euro pr ushqime,
pije dhe argtim pr t dashurn e tij 29-vjeare, Daria Zhukova dhe
miqt e tyre.

N festn e vitit t shkuar, miliarderi kishte si t ftuar Beyonce, Gwen Stefani dhe Prince.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi