U njohn si foshnje martohen pas 20 vitesh

Shko posht

Super U njohn si foshnje martohen pas 20 vitesh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Jan 01, 2011 6:33 pmFati ekziston, kshtu t paktn duket derisa lexojm kt rrfim t mbl dashurie

Kur Stephanie Faulkner koh m par po kontrollonte kutit e s ms, gjeti edhe nj fotografi t vjetr, t br kur ajo ishte vajz e vogl. Atbot, para m shum se njzet vitesh, ishte drguar pr ta vizituar Babadimrin, ndrsa kjo ngjarje ishte prjetsuar me nj fotoaparat.


Por prve saj dhe Babadimrit, n fotografi shihej edhe nj djal i vogl. Pasi fytyra e fmijs s vogl i dukej shum e njohur, kuptoi se ai n t vrtet sht bashkshorti i saj i tashm James, me t cilin ishte martuar n fillim t ktij viti. Kur ishin takuar para m shum se 20 vitesh si fmij, me siguri as q u kishte vajtur ndrmend se pas aq shum vitesh do t prfundonin t martuar me njri-tjetrin.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: U njohn si foshnje martohen pas 20 vitesh

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 01, 2011 9:30 pm

Kioo O DasShuuRiii Breehh/....LiiKeeeeeee (Y)(Y)

..QooFshinn T`LumTurr Gjitthh (L):))

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi