Bora bllokoi mysafirėt pėr 9 ditė nė njė ‘pub’

Shko poshtė

Super Bora bllokoi mysafirėt pėr 9 ditė nė njė ‘pub’

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 02, 2011 6:54 pm

Nė ‘pubin’ britanik shtatė veta mbetėn tė bllokuar pėr nėntė ditė pasi bora kishte mbuluar ndėrtesėn. Nė ‘pubin’ e Lion Inn nė veri tė Yorhskireit bora bllokoi dyert dhe dritaret, ndėrsa brenda mbetėn tė ngujuar dy mysafirė dhe pesė tė punėsuar. Bora ra aq shumė sa qė edhe automjetet e tyre jashtė lokalit mbetėn tė ngujuara. Tė ngujuarit u argėtuan mirė dhe ēdo ditė luajtėn lojėra, hėngrėn dhe pinė pa pare. “Ishte shumė argėtuese. Dyert dhe dritaret ishin bllokuar, por ne arritėm t’i mbajmė dyert pak hapur pėr tė thithur ajėr tė pastėr. Ishim me fat qė ishim ngujuar mu nė atė pub,” tha kamerierja Katie Underėood (18 vjeēe). Ajo tha se kishin rezerva tė mjaftueshme tė ushqimit dhe kishin edhe qymyr pėr ngrohje. Nė katin mbi ‘pubin’ ishin edhe dhomat e fjetjes, kėshtu qė tė ngujuarit kishin edhe vend tė pėrshtatshėm pėr tė fjetur, shkruan Daily Mail.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi