Foshnja lind me dy dhmb

Shko posht

Super Foshnja lind me dy dhmb

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 02, 2011 6:54 pm

Dhnia e gjirit mund t jet e paplqyeshme pr nnn, e veanrisht kur bebja e porsalindur ka dy dhmb t par. Patricia Caulfield (25) nga Liverpooli ka vn re se vajza e saj ka dy dhmb t bardh, pas lindjes n spitalin Ormskirk. Faye e vogl tani ka dy jav dhe dhmbt n nofulln e poshtme i jan rritur edhe m shum. Tek shumica e foshnjave, dhmbt paraqiten n gjasht muajt e par. Burri i Patricias ishte gjithashtu i habitur, por ajo tallet duke thn se megjithat e ka m leht, pasi nuk i jep gji.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Foshnja lind me dy dhmb

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 02, 2011 7:56 pm

koka pas vanu pakkk sidoqofte rritje te mbar per Faye

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi