Vrapon 238 dit pa asnj dit pushim

Shko posht

Super Vrapon 238 dit pa asnj dit pushim

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 02, 2011 6:55 pm

Sara Majkrofti ka vrapuar 14.772 kilometra, duke u nisur n 4 prill nga Gjiri i Sidnejt dhe duke u kthyer prsri n t njjtin vend. N total ka vrapuar pr 238 dit, me nj mesatare ditore prej 62,3 kilometrash dhe duke prishur 15 pal atlete. 32 vjearja ka vrapuar pr t mbledhur fonde pr luftn kundr diabetit te moshat e reja.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vrapon 238 dit pa asnj dit pushim

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 02, 2011 7:14 pm

wooow....hallall

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi