Kapen me heroin, i bjn zbor policis n ndjekje

Shko posht

Super Kapen me heroin, i bjn zbor policis n ndjekje

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 02, 2011 7:17 pm


Nj i ri shqiptar dhe shoku i tij italian, kur kan par se po
ndiqeshin nga policia, duke dashur ti shptojn ndonj arresti t
mundshm pr posedim droge t fort, i kan br zbor agjentve policor
pr minuta t tra.

Ngjarja ka ndodhur n Vicenza por t dyshuarit nuk ia hodhn dot sepse ran n pranga pak m von.

Ata jan Jurgen Bici, emigrant shqiptar 21 vjear me qndrim t
rregullt n Itali dhe Alberto Menti, shtetas italian, rezident n
Valdagno.

Q t dy u kapn n automjetin q drejtohej nga i riu italian, me dy gram heroin e gatshme pr konsum.

Policia tha se u detyrua t prballet me vshtirsi n kapjen e tyre
pasi gjat ndjekjes dy t dyshuarit refuzuan t ndalojn dhe me makinn e
tyre kan br dredhi pr disa minuta derisa m von u dorzuan.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi