Nn e bir n bashkpunim vrasin nusen

Shko posht

Super Nn e bir n bashkpunim vrasin nusen

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 02, 2011 7:19 pm


Nn e bir, Alfred dhe Tixhe Bleba, prkatsisht 32 dhe 67 vje, n
bashkpunim me njeri-tjetrin, kan vrar nusen e tyre, 31 vjearen
Zemerie Belba, 31 vje.
Ngjarja ka ndodhur n fshatin Strok t Komuns Quks t Librazhdit,
pasditen e s enjtes. Policia zbuloi se 31 vjearja ishte goditur me
mjete t forta pr motive t dobta. Nn e bir akuzohen pr vrasje n
bashkpunim.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi