Douglas, i tretur nga smundja

Shko posht

Super Douglas, i tretur nga smundja

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 03, 2011 9:48 pmAktori hollivudian Micheal Douglas u duk tepr i zbeht dhe i tretur prej tumorit ndrsa u largua prej apartamentit t tij n Nju Jork.

Aktori i Basic Instict sht duke luftuar nj betej t humbur me kancerin dhe besohet se sht pak jav larg vdekjes.

Bashkshortja e tij aktore, Catherine Zeta Jones, e veshur me pantallona prej lkure e shoqronte. ifti u lidh n martes n vitin 2000. Micheal u diagnostikua me tumor n fyt n gusht.

Ai sht duke iu nnshtruar trajtimeve me kimioterapi dhe rreze, por 66-vjeari pranoi n nj television se e ka kapur smundjen n stadin e saj m t avancuar dhe nuk ka shpresa pr t jetuar gjat.

Fitues i mimit Oskar, Douglas do t nderohet m von gjat ktij muaji n festivalin e filmit t Palm Springsit me mimin e ikons.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi