ABBA-t pranojn mundsin e rikthimit

Shko posht

Super ABBA-t pranojn mundsin e rikthimit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 03, 2011 9:49 pmGrupi legjendar muzikor ABBA mund t ribashkohen pr nj koncert bamirsie, bri t njohur shtypi anglez gjat dits s sotme.

Shpresat u ngritn pasi lajmin e pranoi vet kngtarja 60-vjeare e grupit, Agnetha Faltskog. Arena O2 n Londr sht favoritja pr t pritur kt eveniment.

Pr her t fundit, grupi sht paraqitur n sken s bashku 28 vjet t shkuara. Krkesat pr bileta, nse lajmi do t konfirmohet, pritet t arrijn nj numr rekord.

Agnetha deklaroi n nj gazet suedeze nj dit m par se: Do t ishte dika e bukur q t ribashkoheshim dhe t kndonim s bashku. Mendoj se mund t bnim dika t till qoft pr nj dit, mbase pr nj kauz t drejt.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi