Policia falėnderon Qeverinė

Shko poshtė

Super Policia falėnderon Qeverinė

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Jan 06, 2011 7:14 pm


Shpėrndaje17
Postuar: 17:22 / 6.01.2011

Komente: 10
Policia falėnderon Qeverinė Sindikata e Policisė sė Kosovės, ka falėnderuar Qeverinė e Kosovės pėr pėrkushtimin qė po bėn pėrkitazi me pėrmirėsimin e mirėqenies sė pjesėtarėve tė Policisė sė Kosovės.

“Vendimi i Qeverisė sė Republikės sė Kosovės pėr ngritjen e pagave pėr pjesėtarėt e Policisė sė Kosovės pėr 40 % pėr vitin 2011 e qė vlen nga Janari i kėtij viti ėshtė njė motivim i lartė pėr pjesėtarėt e Policisė sė Kosovės pėr realizimin dhe zbatimin e detyrave qė parashtrohen para tyre”, thuhet nė njė komunikatė tė lėshuar nga Sindikata e Policisė sė Kosovės.

Kjo sindikatė thekson se bashkėpunimi i ngushtė, aktivitetet e pėrbashkėta e tė koordinuara mirė tė Sindikatės sė Policisė sė Kosovės me menaxhmentin e lartė tė Policisė sė Kosovės nė drejtim tė pėrmirėsimit tė mirėqenies tė pjesėtarėve tė PK-sė nė dialogun e zhvilluar pėr kėto ēėshtje me Ministrinė e Punėve tė Brendshme dhe Qeverinė e Kosovės u kurorėzua me rezultate tė mira pėr pjesėtarėt e Policisė sė Kosovės.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi