Irani mohon arrestimin e amerikanes

Shko posht

Super Irani mohon arrestimin e amerikanes

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Jan 06, 2011 9:16 pm

elevizioni Shtetror Iranian mohoi mbrmjen e sotme se nj grua amerikane po mbahet e arrestuar pr akuzn e spiunazhit, nga autoritetet e vendit.

sht e vrtet q nj grua u prpoq t hynte n vend n mnyr ilegale, por rojet e siguris u mjaftuan q ta ndalonin t bnte dika t till, deklaroi televizioni shtetror n gjuhn arabe, al-Alam.

N mngjesin e sotm, nj gazet e prditshme lajmroi se nj grua u ndalua n qytetin e Norduzit, n kufi me Armenin dhe se asaj iu zbulua nj pajisje spiunazhi mikroskopike e fshehur n mbushjen e nj dhmballe.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi