Jakup Krasniqi: Stupcat ma ngritin vlern

Shko posht

Super Jakup Krasniqi: Stupcat ma ngritin vlern

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 07, 2011 11:48 pmStupcat duket se kan fansa edhe n mesin e politikanve, madje aktort jan t plqyer edhe nga presidenti n detyr, Jakup Krasniqi.

Krasniqi knaqet me humorin e Stupcave, edhe pse vajzat e tij fillimisht kan qen xheloze pr imitimet q i kan br ata.

M t vrtet knaqem me ta, me humorin t cilin ata e bjn mua ma ngritin vlern. Vajzat e mia n fillim kan qen shum xheloze pr shkak t imitimeve q ata m kan br, mirpo edhe ato jan msuar tashm, dhe nuk e kan problem, ka thn Krasniqi gjat nj takimi joformal me gazetar, si prcjell burimi.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi