Spikeri i pastrehė takon tė ėmėn pas njėzet vitesh

Shko poshtė

Super Spikeri i pastrehė takon tė ėmėn pas njėzet vitesh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 07, 2011 11:52 pmSpikeri i pastrehė me “zėrin magjik”, Ted Williams, u shndėrrua nė yll brenda natės, por kjo nuk ėshtė gjėja e vetme e mirė qė i ndodhi. Williams pas njėzet vitesh takoi sėrish tė ėmėn. Shtėpia televizive “CBS” vazhdoi rrėfimin pėr Williams dhe xhiroi takimin emotiv me adhuruesen mė tė madhe, nėnėn e tij.

Prej tė hėnės videoja e tij nė “YouTube” ėshtė klikuar nga mė shumė se 13 milionė njerėz, ndėrsa menjėherė mori edhe njė ofertė pėr punė nga ekipi i NBA-sė Cleveland Cavaliers. Tash flitet se do tė xhirohet njė film pėr jetėn e tij, se do tė blejė shtėpi ė tė re, do tė shkojė pėr pushime nė Havaje e gjėra tė ngjashme.

Pėr Tedin mė e rėndėsishmja ishte ta shihte sėrish tė ėmėn pas njėzet vitesh. Tė enjten kamerat e CBS-sė nė kuadėr tė emisionit “The Early Show” e xhiruan takimin e nėnės dhe djalit. “Zoti dėgjoi lutjet e mia. E kam lutur Zotin ta pėrjetojė sėrish kėtė moment”, tha nėna e tij. Pas pėrshėndetjes sė pėrzemėrt, Ted i tregoi menjėherė se ka xhiruar njė reklamė pėr kompaninė “Kraft”.

Por fama e tij zbuloi edhe tė kaluarėn kriminale tė kėtij njeriu i cili jeton rrugėve. Ai kishte bėrė disa shkelje, prej vjedhjes deri tek arratisja nga shtėpia e pėrmirėsimit.

Tė gjithė shpresojnė se ky ish alkoolist dhe narkoman, i cili ėshtė baba i katėr fėmijėve, do ta shfrytėzojė rastin pėr njė fillim tė ri.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Spikeri i pastrehė takon tė ėmėn pas njėzet vitesh

Mesazh nga Zyma prej Sat Jan 08, 2011 10:55 am

Intersante dhe Piklluse

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi