Hajni thėrret policinė, mbeti i ngujuar nė vendin e krimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Hajni thėrret policinė, mbeti i ngujuar nė vendin e krimit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 07, 2011 11:53 pmNjė hajn i dehur nga SHBA-tė u detyrua ta thėrras policinė pėr ndihmė pasi ishte ngujuar nė shtėpinė nė tė cilėn ishte futur pėr ta plaēkitur. Pėr tė qenė gjėrat edhe mė argėtuese, John Finch (44 vjeē) e kishte plaēkitur tė njėjtėn shtėpi edhe vitin e kaluar, kėshtu qė i zoti i shtėpisė e kishte ndėrruar bravėn dhe ishte e pamundur tė hapet dera nga brenda pa ēelėsin e duhur.

Finch pėr herė tė dytė kishte provuar tė futej nė shtėpi nėpėrmjet dritares. Qėndroi nė shtėpi pėr disa ditė pasi pronarėt ishin nė pushime. Piu tri shishe xhin, dy shishe ‘whiskey’ dhe ishte shumė i dehur pėr tė dalė nga dritarja.

Kėshtu u detyrua tė kėrkojė ndihmė nga policia e cila e arrestoi nė vend. Prej tė mėrkurės gjendet nė paraburgim.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi