Mitrovicė, protestė kundėr raportit tė Martyt

Shko poshtė

Super Mitrovicė, protestė kundėr raportit tė Martyt

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jan 08, 2011 8:33 pm


Rreth 500 qytetarė kanė protestuar tė shtunėn nė pjesėn jugore tė Mitrovicės kundėr raportit tė Dick Martyt, i cili hedh akuza ndaj Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės dhe drejtuesve tė saj.

Sipas Radios Evropa e Lirė, protesta e organizuar nga OJQ “Rilindja” dhe veteranėt e UĒK-sė, ka kaluar pa incidente.

Protestuesit janė mbledhur nė qendėr tė qytetit duke brohoritur UĒK dhe janė shpėrndarė pas 20 minutash

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi