Blerta Kastrati ėndėrron ta pėrfaqėsojė Kosovėn

Shko poshtė

Super Blerta Kastrati ėndėrron ta pėrfaqėsojė Kosovėn

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jan 08, 2011 8:35 pm


Modelja kosovare Blerta Kastrati, e cila pėrfaqėsoi Austrinė nė “Miss Globe International 2010”, dhe u kurorėzua me ēmimin “Model of Model”, ka treguar pėr tė pėrditshmen Zėri, se ėndėrr e saj ėshtė ta pėrfaqėsojė Kosovėn nė gara ndėrkombėtare tė bukurisė.

Edhe pse deri tash Blerta ėshtė prezantuar si pėrfaqėsuese austriake, ajo ėndėrron qė ta pėrfaqėsojė shtetin e Kosovės nė ndonjė garė botėrore.

“Dėshira ime ėshtė qė ta pėrfaqėsoj Republikėn e Kosovės nė garat ndėrkombėtare”, ka pohuar Blerta.

“Ėshtė kėnaqėsi e madhe qė tė jesh edhe modele, por edhe miss. Pėr mua qė tė dyja janė mira, sepse nė ēdo eveniment qė organizohet qoftė pėr modelim apo miss fiton pėrvojė dhe shumė gjėra tjera interesante tė cilat nuk arrin asnjėherė tjetėr nė jetė”, ka pėrfunduar ajo.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi