Befasia e Bleros

Shko poshtė

Super Befasia e Bleros

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jan 08, 2011 8:36 pm


Fundviti 2010 dhe nata e ndėrrimeve tė motmoteve nuk kishte si tė pėrfundonte mė mirė nga ēfarė pėrfundoi nė familjen Muharremi. Njė surprizė e bėrė nga bashkėshortja e tij Teuta, natėn e 31 dhjetorit, kėngėtarit Blerim Muharrem - Blero e bėri njeriun mė tė lumtur.

“Nuk e dija se prindėrit e mijė do tė vijnė nga Suedia, por Teuta mė bėri befasi. Ishte njė befasi shumė e kėndshme pėr mua, pėr tė cilėn dua t’i falėnderohem Teutės, e cila ėshtė mė e mira nė botė”, ėshtė shprehur Blero.

Ka shatė vjet qė unė natėn e Vitit tė Ri nuk e festoj me familjen time, pėr shkak tė punės e angazhimeve profesionale, dhe festa e kėtij fund-viti ka qenė shumė familjar, ka treguar Blero pėr “InfoPress”, duke bėrė me dije se tashmė ka filluar me angazhime me muzikė.

“E tash sėrish nė punė, fatkeqėsisht pa pushim hiq. Kam shumė projekte pėr tė realizuar, kėshtu qė mė ėshtė dashur tė vazhdoj menjėherė punėn. E kam sikur traditė tashmė, nė fund tė ēdo janari realizoj njė kėngė dhe klip tė ri”, ka pohur ai.

“Jemi afėr realizmit tė kėtij projekti, ndėrsa detajet po ia lėmė kohės pasi nuk mund tė tregoj se a do tė jetė njė projekt ‘single’ apo me dikė tjetėr dhe se ēfarė do tė jetė ai projekt”, ka pėrfunduar Blero.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi