Binjake, por kane nje vit ndermjet

Shko posht

Super Binjake, por kane nje vit ndermjet

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 09, 2011 1:56 pm
Ashley Fansler, amerikania e cila priste te lindte binjake, filloi te ndieje dhimbjet naten e Vitit te Ri
Binjaket
e saj vendosen te vijne ne kete bote ne mesnate. Keshtu, vajza Madisen u
lind nje minute para mesnates, pra ajo u lind me 2010. Vellai i saj
Aiden u lind dy minuta me vone, por tashme kishim hyre ne vitin 2011.

Edhe
pse mjeket ne spitalin ku lindi nuk prisnin qe binjaket te linden para
fundit te janarit, per shkak te dhimbjeve te forta Ashley lindi me
prerje cezariane. Babai i binjakeve, Brandon Lewis, thote se mjeku ka
numeruar minutat deri ne mesnate derisa femijet u linden dhe shtoi se ky
eshte Viti i Ri me i miri qe ka pasur ndonjehere.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Binjake, por kane nje vit ndermjet

Mesazh nga Baussi prej Sun Jan 09, 2011 1:59 pm

heheheheh interessaannteee :D
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi