Genta Ismaili Duet me Hekuran Krasniqin ?!

Shko posht

Super Genta Ismaili Duet me Hekuran Krasniqin ?!

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 09, 2011 2:24 pm

Genta
Ismajli duket se sht ndar e knaqur me kngn Femrat Shqiptare t
realizuar n studiot e Hekuran Krasniqit, saq ajo ka vendosur t
bashkpunoj srish me kngtarin, ksaj here duke realizuar duet.

Lajmin
e nj dueti e ka br t ditur vet Hekurani pr t prditshmen Zri,
i cili ka thn se knga tashm sht n fazn e fundit t realizimit
dhe se do t shoqrohet edhe me nj videoklip.

Genta sht ndar
shum e knaqur m punn time n kngn 'Femrat shqiptare' e cila sht
pritur mir edhe nga publiku. Si vazhdimsi e ktij suksesi ne
realizuam edhe nj duet t prbashkt, ka pohuar Hekurani.

Knga
sht n fazn prfundimtare, na kan mbetur vetm edhe disa detaje t
vogla. Knga do t shoqrohet edhe me videoklip dhe sapo t jet e
gatshme do t transmetohet, ka thn kngtari

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta Ismaili Duet me Hekuran Krasniqin ?!

Mesazh nga Baussi prej Sun Jan 09, 2011 2:30 pm

ndoshta Hekurani i paska pelyer tej mase :D
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi