Shkruan n FB: Do ta vras veten... asnj nga 1,048 miqt nuk e ndihmoi

Shko posht

Super Shkruan n FB: Do ta vras veten... asnj nga 1,048 miqt nuk e ndihmoi

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 09, 2011 2:36 pm

Prpara se t realizonte vetvrasjen n ditn e Krishtlindjeve, Simone Bek vendosi statusin po marr t gjitha kokrrat dhe s shpejti do t vdes..... mirupafshim t gjithve. Por asnj prej 1,048 miqt q ajo kishte n rrjetin social nuk e kontaktuan 42 vjearen personalisht pr t tentuar ta ndalojn t kryente kt veprim.

N vend q t bnin kt disa prej miqve, shkruan komente n form shakash n statusin e saj. Nj prej tyre e cilsoi gnjeshtare, ndrsa nj tjetr tha se sht zgjedhja e saj. 17 or m pas policia shqelmoi dern e apartamentit t saj dhe e gjeti t vdekur.

Nuk dihet se kur ajo ka vdekur dhe nse ka par ndonj prej mesazheve tallse t miqve t saj mbi statusin e fundit. /reuters/

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shkruan n FB: Do ta vras veten... asnj nga 1,048 miqt nuk e ndihmoi

Mesazh nga Baussi prej Sun Jan 09, 2011 2:39 pm

po de po , kur t'dalin edhe ato pak qe ke :S
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi