Arrest shtpie pr djalin e deputetes Arta Dade

Shko posht

Super Arrest shtpie pr djalin e deputetes Arta Dade

Mesazh nga Gonna prej Mon Jan 10, 2011 9:22 am

Gjykata e Tirans dha t shtunn masn me arrest shtpie pr Besnik Dabulln, djalin e deputetes s PS-s Arta Dade. Dabulla u prfshi n nj konflikt, ku la t plagosur shtetasin Edrin Lufi, 34 vje, nipin e kryeministrit t fundit komunist t Shqipris Adil arani. Prokuroria e Tirans krkoi 20 dit burg pr Basnik Dabulln, ndrsa avokati i ktij t fundit paraqiti nj deklarat ku plagosuri Edrin Lufi, shprehej se kishte marrdhnie t mira me Besnik Dabulln. Ngjarja ka ndodhur mbrmjen e 5 janarit rreth ors 23:30 n ambientet e lokalit Liburn n rrugicat e ish Bllokut, n pronsi t shtetasit Besnik Dabulla. Sipas policis n konflikt jan prfshir shtetasit Besnik Dabulla, Edrin Lufi dhe, t cilt n momentin e ngjarjes ndodheshin duke darkuar ne lokal. Edrin Lufi, 34 vje, djali i vajzs s Adil aranit, ish- kryeministri i fundit komunist t Shqipris, mbeti i plagosur rnd me nj plag n bark t marr nga nj arm zjarri.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi