Maskat grabisin 10 mijė euro nė kazino

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Maskat grabisin 10 mijė euro nė kazino

Mesazh nga Gonna prej Mon Jan 10, 2011 9:24 am

Autoritetet policore nga Ferizaj kanė njoftuar se dy persona tė maskuar dhe nėn kėrcėnimin e armės nė kazinon ‘Merkur’ nga punėtori i kėsaj kazinoje kanė grabitur rreth 10.000 euro, tė cilat para kanė qenė nė arkėn metalike. Ngjarja ka ndodhur tė premten rreth orės 07:20. “Policia e Stacionit Policor nė Ferizaj ėshtė informuar se nė rrugėn ‘2 Qershori’nė Ferizaj nė kaznon ‘Merkur’ ka ndodhur njė rast grabitjeje e armatosur. Me tė marrė informatėn, njėsitet policore i janė pėrgjigjur rastit dhe kanė ndėrmarrė tė gjitha veprimet e duhura policore dhe nė vendin e ngjarjes janė informuar se tė dyshimtit janė larguar nė drejtim tė panjohur”, njofton zėdhėnėsi i PK-sė pėr rajonin e Ferizajt togeri Agim Gashi. Nė vendngjarje ka dalė edhe Njėsiti i Hetimeve Rajonale. Lidhur me rastin ėshtė njoftuar prokurori kujdestar i Prokurorisė sė Qarkut –Prishtinė, i cili autorizon Hetimet Rajonale qė tė ndėrmarrin tė gjitha veprimet lidhur me rastin. Pėr momentin nuk ka tė arrestuar.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi