Labi Hap Lokal Te Vetin,Mbledh Estraden....(Foto)

Shko posht

Super Labi Hap Lokal Te Vetin,Mbledh Estraden....(Foto)

Mesazh nga Rreze prej Fri Jan 14, 2011 9:27 am
Ylli m i madh q ka njohur Ferizaj ndonjher, kngtari Labinot Tahiri Labi sht br me lokalin e tij. Si e do trendi, edhe Labi ka promovuar nj vend t vetin. Dhe, pr kt ka zbarkuar pjesn m t madhe t estrads.
N party-n e organizuar pr hapjen e lokalit Icon Pub, n Ferizaj kan qen Sabri e Ermal Fejzullahu, Nora me Robertin, Genta Ismajli, Big Mama, Ryva Kajtazi, Shpat Kasapi, Genc Prelvukaj e t tjer. T gjith kan knduar nga prap, por mbi t gjitha Labi e Sabriu. Gjat hapjes, Labi ka shpalosur n muret e lokalit fotografit e artistve t ndryshm, pa harruar edhe at t idolit t tij t fmjiris, Ibrahim Tatlises.


_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Labi Hap Lokal Te Vetin,Mbledh Estraden....(Foto)

Mesazh nga Lordi prej Fri Jan 14, 2011 11:48 am

prefekt ky njeri mpelqen si muzikant shum i fort

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Labi Hap Lokal Te Vetin,Mbledh Estraden....(Foto)

Mesazh nga Baussi prej Fri Jan 14, 2011 6:26 pm

Komplimente Labit dhe suksese !
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Labi Hap Lokal Te Vetin,Mbledh Estraden....(Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi