Droga minon rikthimin e Backstreet Boys

Shko posht

Super Droga minon rikthimin e Backstreet Boys

Mesazh nga Ditta prej Fri Jan 14, 2011 2:27 pm


Antari i grupit t famshm Backstreet Boys, AJ McLean do t hyj n
nj qendr rehabilituese pr t tretn her, pas abuzimit t tij me
drogn, zbuloi media amerikane gjat dits.
Lajmin vjen vetm dy muaj pasi kngtari, emri i vrtet i t cilit
sht Alexander James dhe grupi i shprbr lajmruan pr planet e tyre
pr nj ribashkim t mundshm.

Pr arsye personale, jam regjistruar n nj klinik rehabilitimi,
deklaroi McClean n nj deklarat t lshuar sot. Me vitin 2011 q do
t jet i ngarkuar pr BB, dua t jem i shndetshm dhe n formn time
m t mir. Falenderoj familjen, miqt dhe t gjith fansat pr
mbshtetjen. N t njjtn koh, shpresoj q t m jepet pak intimitet
n ndjekjen e kurs.

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi