Zbulo sekretet e tij

Shko poshtė

Super Zbulo sekretet e tij

Mesazh nga Ditta prej Fri Jan 14, 2011 2:59 pm


Kureshtja
mė e madhe pėr femrat ėshtė tė dinė se ēfarė mendon partneri i tyre
gati nė ēdo moment. Ca gjėra kuptohen lehtėsisht, por pėr disa tė tjera
ajo do tė bėnte gjithēka vetėm qė tė mėsojė se ē’bluan nė kokė ai.
Shumė
gra mendojnė se, meqė bashkėshorti gėnjen pėr diēka tė vogėl, atėherė
ai mund tė gėnjejė dhe pėr diēka tjetėr. Pra, pėr tė fituar besimin
duhet tė tregohesh i sinqertė dhe pėr gjėrat e vogla. Megjithatė, ata
disa sekrete i mbajnė pėrherė. Tė paktėn kėshtu mendojnė. Edhe pse
mendimet e tyre nuk mund tė kuptohen nga partnerja, ekspertėt kanė
treguar disa prej tyre.

Joshja
Meshkujt joshen 10 herė nė ditė nga femra tė tjera. Por, sipas
ekspertėve, edhe pse ata joshen rreth 10 herė nė ditė nga femrat e
tjera, kjo nuk do tė thotė se ata nuk ju duan.
Madje, edhe pse ndonjėherė mendoni se partneri nuk e vuri re aspak
atė ēupėlinėn me bluzė tė ngushtė dhe me njė mini xhins, atėherė duhet
tė mėsoni qė ai ka aftėsinė tė shohė qartė me bisht tė syrit. Ata e dinė
mirė qė kjo nuk i pėlqen aspak partneres, por ėshtė vėrtet njė magnet
instiktiv, qė aktivizohet nė sytė e mashkullit sapo njė pamje joshėse
t’i kalojė pranė.

Largimi
Ēdo mashkull e ka tė nevojshme tė largohet pėr pak orė apo minuta nga
rutina. Pėr kėtė ai del pėr vrap, pėr njė lojė me bilardo apo pėr
palestėr. Nė fakt nuk ėshtė se krejt papritur ai ndėrgjegjėsohet pėr
barkun qė po i kėrcen mbi rripin pantallonave apo ėshtė ndonjė i
pasionuar i madh pas bilardos, por ai del pėr t’u larguar nga partnerja
qė ankohet pa pushim dhe nga fėmijėt qė bėrtasin.

Premtimet
Meshkujt nuk i besojnė as vetė premtimet qė bėjnė, por ata ju duan
fort. Sipas ekspertėve, meshkujt mendojnė se jeni fantastike, por ama
shumica e meshkujve, sidomos ata nė moshė tė vogėl, ende nuk mendojnė
pėr diēka serioze dhe premtojnė edhe pėr gjėra qė edhe vetė nuk e dinė
nė mund t’i realizojnė.

Fitimet
Kur meshkujt fitojnė ndjehen tė rėndėsishėm. Nė disa ēifte janė gratė
ato qė fitojnė mė shumė. Kjo sigurisht ėshtė njė arritje pėr femrat,
pėr tė cilėn janė tė lumtur dhe meshkujt. Nė fakt kjo ėshtė ajo qė ata
thonė, por nė tė vėrtetė ata janė aq krenarė, sa nuk e kanė tė lehtė ta
pranojnė.

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi