itaku konfirmon njohjen nga Guinea Bisau

Shko posht

Super itaku konfirmon njohjen nga Guinea Bisau

Mesazh nga AnG3L-E prej Fri Jan 14, 2011 6:13 pm
Ushtruesja e detyrs s ministres s Punve t Jashtme, Vlora itaku, ka konfirmuar se Guinea Bisau ka njohur shtetin e Kosovs.

itaku pohoi se kreu i AKR-s, Behxhet Pacolli, e ka informuar pr drgimin e letrs zyrtare t njohjes, njofton REL.

Kjo njohje e on n 74 numrin e shteteve q e kan pranuar Kosovn, si dhe sht njohja e dyt pr vitin 2011.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi