Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Shko posht

Super Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga AnG3L-E prej Fri Jan 14, 2011 6:33 pm


Vajza Flori Mensah nga Minnesota nuk do ta ket t vshtir ta mbaj mend ditlindjen e saj, por as kohn kur lindi, pasi kjo ndodhi t martn, m 11.1.2011 n orn 11:11 minuta.

Nna e saj Amy Zeller dhe babai Codjo Mensah nga Eagani deklaruan pr televizionin amerikan se po kontrollonin orn kur lindi vajza dhe kuptoi se kjo ndodhi mu n momentin e duhur.

Foshnja lindi n spitalin United Hospital n St. Paul, ndrsa ajo dhe nna jan n gjendje t mir shndetsore.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga Baussi prej Fri Jan 14, 2011 6:33 pm

nuk besoj :O
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 14, 2011 6:41 pm

Oren keq e kan pas ata 1me Don :P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga Baussi prej Fri Jan 14, 2011 6:42 pm

e kan per fam ;)
avatar
Baussi
V.I.P
Besa-Bess
V.I.PBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11009
Mosha : 24
Viti: : 07/12/1993
Vendbanimi: : MiLaNo*ViTi
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/05/2009

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bes.top-forum.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri Jan 14, 2011 6:44 pm

I programun koka kan si me skenu edhe sekondin se paska lujt

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Lindi m 11.1.11 n 11:11 minuta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi